| blablabla17 a întrebat:

Ma confrunt cu o teama daca se poate numi asa. Am fost operat de fimoza la 6 ani, acum am 16 ani, si vreau sa-mi incep viata sexuala, dar mi-e frica ca ma doare. Am incercat de curiozitate sa trag tare de ea. dar simt o presiune si nu e confortabil... Cine nu stie ce e fimoza sa nu raspunda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Si la cei care nu am avut fimoza e asa la inceput. Incearca sa
exersezi" un pic, eventual folosind crema. Se va intinde.