| blablabla17 a întrebat:

Vreau sa imi incep viata sexuala si am o oarecare teama. Ce simte un baiat cand o face pentru prima data? Eu am fost operat de Fimoza daca stie cineva ce-i aia.

7 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Verifica-ti mesajele.

| RAY a răspuns:

Multa bafta, da cu cine o incepi? simte ceva minunat

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care decalotarea glandului se produce usor si complet nu vei intampina absolut nici o greutate in a-ti penetra partenera si sa aveti parte de un act sexual perfect normal.Curaj si succes.

| Betrix a răspuns:

Bafta.

| marianyonutz93 a răspuns:

Incepe-ti viata sexuala cu una care e sparta( a trecut prin viata)