| ADRIANA90s a întrebat:

Ma confrunt de cateva luni cu acneea care nu imi mai da pace. In urma unei anestezii, dupa doua saptamani mi-a aparut pe fata acneea, intr-un fel cum nu am mai avut niciodata. Am 17 ani si nu am mai avut acnee de pe la 12-13 ani. Si arata foarte rau: mare, rosie, extrem de dureroasa, sub piele ( nu iese in-afara ca sa se vada albul ), se simte tare cand pui pana si imi raman semne. Am folosit pe fata remedii naturiste ca sa nu mai am exces de sebum si cam de o luna nu mai am tenul uleios, dar tot degeaba. O sa mi se umple toata fata din cauza ca nu trece si nu mai are loc. Ma deprima groaznic cand ma uit in oglinda. Daca stiti ce as putea face, va rog sa ma ajutati. Dar nu cu chestii chimice, ca m-am convins cat de bune sunt, cu ani in urma. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| foreveryou a răspuns:

Incearca argila e foarte buna happy

| foreveryou a răspuns:

Uite comanda asta -----> http://www.tratament-acnee-cosuri.ro/ poate merge :D

| Ceaus_Irina_1998 a răspuns:

Du-te la un dermatolog sau daca nu ai bani cumpara argila de la farmacie e foarte ieftina ( maxim 3 lei plicul) urmezi instructiunile si poate mergewinking