| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare capul, burta, ametesc, mi-e somn aproape mereu si nici pofta de mancare nu am.Nu mi-a venit niciodata menstruatia.
Ce pot avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Aida_2733 a răspuns:

Poate ai lipsa de calciu...Eu in fiecare primavara si toamna patesc asta...Incearca cu vitamax sau calciu efervescent

| swanbaby a răspuns:

Simptomele de genul acesta se cauzează în mare parte temperaturii ridicate din ultima vreme. Asemenea stări au persoanele de toate vârstele. Important este să te ferești de statul în soare la orele ridicate, să bei multe lichide și să mănânci sănătos.

| raul_4959 a răspuns:

Si eu m acelasi lucru

| anya_6723 a răspuns:

Eu zic sa mergi la un medic de specialitate eventual mergi inainte la medicul de familie si discuta cu el