| Butterflybeautiful a întrebat:

Bună,TPU! Mă doare capul foarte rău,urechea intr-o parte și toți dintii. Mă simt foarte obosită.Am luat o pastilă,antibiotica de la școală, dar nu mi-a trecut...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Este probabil sa ai o carie care a ajuns la nerv. Eu asa am patit si dupa ce am facut si febra am zis sa merg la dentist, care mi.a dat vestea ca nervul meu s-a sinucis. Sau este posibil sa te fi prins curentul. Daca durerea persista mergi la medic, nu te baza pe internet ca ai sanse sa gasesti tot felul de tampenii. Multa sanatate.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| liliana77any a răspuns:

Poate te-a luat curentul odihneste-te mai mult 2-3 zile iar daca nu iti trec durererile consulta un doctor.

| PiticaAlle a răspuns:

Ai nevralgie de la curent, același lucru pățesc si eu. De exemplu spre dimineata la 2 am luat antibiotic și nu mi-a trecut până la ora 9 de dimineata. Cand ma doare ma doare maseaua, capul, tâmplă, gâtul, urechea parca ma ia toate odată. Mergi la un control asta nu se trateaza cu pastile si atat eu nu am ajuns inca. Însănătoșire grabnică. O seara frumoasa. ✌✌