| Aghireirs a întrebat:

ma doare sub burta...de cateva ore, nu pot sa zic ca ma doare tare, dar ma doare.
Oare de ce? Vreau sa mențin ca menstruatia mi s-a terminat acum 2 săptămâna. Oare o fi din cauza menstruației?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| aimullah123 a răspuns:

Pai specifica si tu unde sub burta te doare? Cine stie la ce te-ai referit... Unde sub burta?

| ynexistenta a răspuns:

Probabil ai ovarele inflamate sau ai racit "jos" ai putea sa iei paracetamol câteva zile ca e antiinflamator și daca nu-ti trece, mergi la medicul ginecolog.(dar asta e strict parerea mea)

| ynexistenta a răspuns (pentru aimullah123):

E logic ca n-ai de unde sa stii pentru ca esti barbat sau baiat, ținând cont că vb despre menstruatie, cred ca se adreseaza fetelor(femeilor)ia aminte ca maine, poimâine te însori și vei stii ce-i de făcut cand o va durea pe soția sau iubita ta sub burta.