| darcalex a întrebat:

ma simt ca nu ma pot concentra 100% cum ma concentrez eu normal, asta de cateva zile, aproape o saptamana... se poate sa aibe legatura cu faptul ca... adorm dupa ora 01:00 si ma trezesc dimineata la 8-9?
Va rog ajutati-ma ...imi este frica ca nu o sa ma mai pot concentra cum ma concentram eu odata. sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlwaysMe a răspuns:

Poi normal ca da...si eu pateam la fel cand dormeam putin sau imi schimbam programu de somn

2 răspunsuri:
| darcalex explică:

Nu ati inteles...asa mi-am facut eu programul, la ora 12(noaptea) ma pun in pat sa dor...

| ellabellaruksy a răspuns:

Stiu cum e. eu am descoperit problema dupa un tim. problema poate sa fie legata de un oniect din camera care te deranjeaza fara ca tu sa constietizezi sau poate ca te gandesti la lucrurile facute in timpul zilei si analizezi fiecare detaliu iar atunci sigur nu poti dormi. poti sa fii tulburat emotional si ai nevioe sa te confesezi cuiva. cauza difera la fiecare om.