| Luciana0313 a întrebat:

Ma simt foarte rau, aseara am mancat un carnat, iar apoi pe la 4 dimineata am vomitat. M-am simtit foarte slabita, imi simteam capul plin si ma durea. Acum 20 de minute am mancat un ou fiert, dar l-am vomitat. Ce poate fi? Imi simt capul plin, ma doare, si simt nevoia sa dorm. Daca e raceala imi ziceti cateva remedii? Ca sa imi treaca pana maine
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| kitty1984 a răspuns:

Bea un amestec de ceai din musetel si galbenele. Mananca paine prajita cu ceva usor (de ex: branza de vaci). Poti sa iei si un antinevralgic. Daca maine nu esti bine, mergi la medicul de familie.