| NiculaiMarianTraian a întrebat:

mi-a iesit un neg pe picior la pulpa si as vrea sa stiu cum sa pot scapa de el.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la dermatolog sa vada de ce natura este si iti va spune medicul, ce este de facut cu el.
Negii si alunitele nu se taie, fiindca pot fii cancerigene.

| Skarr a răspuns:

Exista niste solutii care Ii arde si dispar pana la urma. Si eu am avut 1 si a functionat dar a durat vreo sapt poate mai mult. Depinde cat de mare e.