| ninjalau23 a întrebat:

Salut am si eu o probleme, am fost la fotbal si am alergat mult pana mi s-a blocat (intindere) muschiul de la picior la pulpa mai exact, acum ma cam doar si nu stiu ce sa fac, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Am patit si eu destule din astea cand jucam handbal. Daca este doar o intindere, ar trebui sa-ti treaca in 2-3 zile. O sa mai simti un deranj in zona aia, dar iti vei putea desfasura activitatile linistit. Daca vrei, desi eu n-am incercat niciodata, poti intreba la farmacie de creme. Sunt cateva pentru acest tip de probleme musculare.

| ninjalau23 explică (pentru AFR81):

Scuze ca nu am raspuns, da ai avut dreptate dupa 3 zile nu mai am nimic mersi oricum! big grin

| AFR81 a răspuns (pentru ninjalau23):

Nicio problema big grin Sper sa nu mai ai parte de accidentari din astea laughing Bafta! happy