| anonim_4396 a întrebat:

Mi-e puțin ruşine să vorbesc despre asta, dar nu am încotro...acum cativa ani am observat că am nişte secretii vaginale care pur şi simplu nu se opreau niciodată....mama mea mi-a explicat că e normal, că e un semn că peste câtva timp o să îmi vină ciclul.Dar secrețiile astea sunt super enervante. Port absorbante subțiri (Discreet cred că se numesc) şi după vreo 4-5 ore încep să simt un miros foarte neplăcut.E normal asa ceva? Adică culoarea e normală dar mirosul ăla mă îngrijorează.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este normall, fiindca ar trebui sa le schimbi cam la 4 ore. SEcretia respectiva oxideaza si de aceea miroase urat. Daca ai purta chilot de bumbac alb, fara tampon (care este de plastic), ar fi mai bine.

1 răspuns:
| StanciuAlin a răspuns:

Mergi la doctor! Ginecolog!