| Bogdanpalintineanu a întrebat:

nu de mult,de cateva satamani am inceput sa respir mai ineficient,parca plamanii mei nu pot lua aer proaspat si nu prea pot respira adanc sau daca o fac simt ca nu e satisfacatoare doza respectiva de aer, mentionez si faptul ca am exersat vreo 2 zile a imi tine respiratia,puteti sa imi spuneti ce e posibil sa am?(nu imi spuneti doar sa ma duc la medicul de familie, e evident ca ar trebui sa o fac)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Florinfl356773356 a răspuns:

Cred ca ai pneumonie.

1 răspuns:
| Bogdanpalintineanu explică:

Poate ca exagerez putin intr.o privinta.....si inca ceva bun de precizat de atunci am alergat si eu si nu mi.am simtit respiratia mai ingreunata