| MamiiDeBebe a întrebat:

odată cu primavara si cand apare soarele imi apar pe spatele palmei multe, multe brobonite dupa ce ca e si ft inestetic ma si mănâncă groaznic...cu ce mă pot da ca eu si alăptez un bebe de 11 lunițe?! Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| blzer a răspuns:

Bună.

Acele brobonițe ar putea fi un fel de iritație, de aceea îți recomand să faci o vizită la un dermatolog, una scurtă măcar.
Dacă nu poți sau nu ai timp, încearcă să te dai cu o cremă hidratantă, iar dacă nu se rezolvă nimic, dermatalogul te așteaptă. happy

Succes și ai grijă de tine!