| Niku3 a întrebat:

pentru cei din Iasi, as vrea sa-mi pun niste lentile de contact, ce cabinet oftalmologic imi recomandati, privind raportul dintre calitate/pret? Si cam cat ar costa per total o consultatie+pereche de lentile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Daca vrei pret convenabil poti cumpara voucherul asta: https://www.zumzi.com/......-luxf.html

Atentie insa la dioptriile incluse in oferta. Eu am astigmatism si lentilele cu cilindru nu pac parte din promotie...