| Chrristina a întrebat:

Cam cat ar costa o pereche de lentile de contact? happy

9 răspunsuri:
| eueu1212 a răspuns:

Buna! Aici gasesti toate culorile si toate preturile
http://www.bgunique.com/......e-colorate Bafta! :*

| Schmuky a răspuns:

Pai, nu prea sunt ieftine, minim este 300 lei, si eu o sa port.

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

120 ron.

| Biscuiti a răspuns:

In jur de 60lei, dar depinde de firma care le fabrica si model (daca iti cumperi din alea care schimba culoarea ochiului). Eu am avut o pereche de lentile si erau asa: jumatate de ochi rosu si jumatate alb si am dat 70lei :d

| Biscuiti a răspuns:

Bine, pretul depinde de ce fel de lentile vrei, daca vrei lentile pentru. veder, atunci sunt mult mai scumpe. happy

| dulkika a răspuns:

Pai costa cam 50 lei cele pe care le poti purta doar 7 luni sau ceva de genul

| MAriNiQ a răspuns:

Perechea de lentile e in jur de 80-150 Ron.

| danusikd a răspuns:

Iti spun eu mai sigur.ca poarta si o persoana apropiata.pe una dai 200 lei iar perechea impreuna.(400) sper ca ti-am fost de ajutor

| blajsb a răspuns:

150 lei sau chiar mai mult si eu port de vreo 2 ani lentile