| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa o pereche de lentile de contact de vedere?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna Tauwinking, lentile de contact pentru corectia vederii gasesti de la 55 Ron, in functie de corectia de care ai nevoie sau de producatorul ales, aici: www.xlentile.ro ai lentile pentru miopie, hipermetropie, astigmatism si prezbiopie. Sunt lentile de contact de calitat (Bausch&Lomb, Jonshon) si mult mai ieftine ca in optici. Recomand cu incredere!

| Pikaciuuu a răspuns:

Eu am un pachet cu 8 sau 12 lentile thinking nu mai stiu parca si m`a costat 5 milioane si ceva :*

| Claudiiiaa a răspuns:

Depinde... pentru vedere sant 2000 de lei pentru fiecare ochi...dar depinde

| AlySixx a răspuns:

Depinde... ale mele au costat 1 milion jumate (150lei) 6 lentile pentru un ochi si 175 lei tot 6 pentru celalat ochi...winking