| anonim_4396 a întrebat:

Peste o luna dau examenul cum pot invata mai repede si mai mult? de saptamana viitoare ma apuc serios de invatat dar vreau sa stiu cum pot sa memorez mai repede? Mentionez ca iau si niste pastile de memorat Bilobil!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Daniellllll1 a răspuns:

Lecitina baiatu', si eu am examen, ia lecitina

| Rainmaker a răspuns:

Salut Yavuzak!
Bafta multa la examen frate!
Lasa hapurile si incearca sa te concentrzi numai pe ce vrei sa inveti.Nu invata pe dinafara.Incearca sa intelegi.Subliniaza cu un evidentiator, pe text, ideile principale si oricat de greu s-ar parea scrie-le pe hartie.se zice ca cine scrie, citeste de 2 ori.inca o data, multa bafta!

| totuldesprenaturasiaventura a răspuns:

Mergi la plafar sa ti dea ceva pe baza de rozmarin.o sa tii mai bine minte