| anonimusliberarus a întrebat:

Poate vă întrebaţi de ce am postat anonim? Sincer să fiu mi-e ruşine de mine.
Am o problemă mai delicată (intimă), în zona penisului adică pe piele am nişte bubiţe albe,
Am avut pe capul penisului, dar am văzut ca să mai dus din ele. Mă tem foarte enorm: ((, menţionez că am numai decât 14 ani. Nu am comis niciun act sexual, nu am umblat cu fete etc... Mă tem să nu mor. Vă rog să mă ajută-ţi nu vreau răspunsuri de genul: Du-te la medic! Du-te dracu, şi alte insulte...
vă rog frumos: (sper că nu e grav: ((

Mulţumesc! + Dau fundă! + vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mergi la urologie si fa-ti un control, desi eu tind sa cred ca acele bubite sunt puncte de grasime.
Multa sanatate!
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Nu, nu mori si nu este cazul sa-ti fie rusine, ia-ti un parinte cu tine si mergi la doctorul de familie sa va dea trimitere la urologie, o sa primesti un tratament si gata te vindeci, nu o sa te certe nimeni nici un doctor nu te cearta sau se uita urat la tine ca ai o problema, i-ti da tratament si cu asta basta eventual te mai cheama la contol sa vada daca te-ai vindecat.