| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt băiat si am 15 ani, cred ca de 2-3 ani am niște bubite albe, pe testicule, pe penis și pe capul penisului. Nu ma deranjează aproape deloc, câteodată mi se strâng testiculele foarte tare.Si îmi este rușine sa le spun părinților și sa nu se îngrijoreze. Va rog sa îmi spuneți dacă este ceva grav? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xVictor a răspuns:

Strangeri de grasimi sau cosuri, nu-i nimic grav, dupa cum am zis cred ca e prima varianta. ^_^ Funda.