| danutu2001 a întrebat:

Buna TPU revin cu o întrebare. Am 16 ani sj sunt băiat si cam de un juma de an am polutie nocturna si a devenit extrem de enervant. Nu exista nicio alta soluție decat cea de a vorbi cu un psiholog pentru a scapa de polutie nocturna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Asta (discutia cu un psiholog) sau masturbarea te-ar putea ajuta.

| googirl a răspuns:

Draga Danutu, faptul ca ai polutii nocturne arata ca ai energie erotica mare, ceea ce e in regula. Ca sa nu mai ai polutii, iti recomand sa faci sport mai mult, iar inainte de culcare sa nu mananci foarte condimentat sau excitante gen ciocolata etc. si nici sa te uiti la filme xxx nu e indicat. Poti sa-mi trimiti un mesaj si vorbim.