| Mirel243 a întrebat:

Stiu ca poate suna ciudat...dar am 17 ani si am avut o polutie nocturna... Dupa ce m-am trezit am mers direct la dus si am spalat zona respectiva de 2 ori cu sapun si a treia oara am facut un dus complet. Dupa ce am iesit din dus am da si cu alcool in zona respectiva pentru a scapa de miros si etc.Dar eu tot nu sunt sigur daca s-a curatat zona.Ce parere aveti? Imi cer scuze daca este o intrebare mai ciudata

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este suficient sa intri in dus si sa te clabucesti foarte bine, peste tot, inclusiv declotand penisul si spalandu-l pe el foarte bine.
Urinatul este alt lucru importnt, pentru ca elimina sperma ramana pe tractul urinar.

| corbulalbrosu a răspuns:

Acea polutie nocturna care mai este numit si ''vis umed'' reprezinta o ejaculare involuntara de SPERMA absolut NORMALA la varsta ta, mai ales in cazul in care inca NU ti-ai inceput viata sexuala. In concluzie nu este vorba de ''mizerie'' care necesita o actiune atat de ''laborioasa'' de indepartare a resturilor de sperma ramase pe corpul tau. Este complet hilara afirmatia ta : ''Dar eu tot nu sunt sigur daca s-a curatat zona.Ce parere aveti?'' Userul @mihai69 a uitat sa-ti aminteasca ca data viitoare sa incerci sa folosesti smirghelul. big grin

| mihai69 a răspuns:

Probabil că nu s-a curățat suficient pentru tine.
Ar trebui să încerci cu acid din bateria mașinii - ăla curăță bine de tot. Sau cu soluție de desfundat chiuvete.

| Emilian65 a răspuns:

Ai procedat corect. Dar cand ai dat cu spirt nu te-a usturat zona pe care ai aplicat spirtul? Nu te speria, de acum in colo vei mai asemenea polutii nocturne.

| Andreeush a răspuns:

Era suficient să faci un duș.
Nu aveai nevoie de alcool.

| Frank51 a răspuns:

Troll.

| bbobo22 a răspuns:

Este suficient sa te speli normal cu apa si sapun. Este o zona sensibila pe care risti s-o iriti. Polutia nu este infectie sa o dezinfectezi happy

| Badboi a răspuns:

Da-i cu clor si freaca cu o perie de sarma daca vrei.
Ce crezi ca ar mai trebuii sa faci, te-ai spalat de 2ori cu sapun_, e de ajuns

| Mirel243 explică:

Polutie*