| anonim_4396 a întrebat:

Sa va spun toata povestea :
Am 14 ani, la sfarsitul lunii iunie, am observat ca penisul meu nu se decaloteaza in erectie, am vorbit cu parintii iar in 16.07 m-am dus la doctor, cu gandul ca va trebui sa ma operez, avand fimoza.
In cele din urma, doctorul mi-a zis ca nu am fimoza, iar cu Nidoflor sa dau pe capul penisului si in exterior pe piele, si a spus sa revin peste 10 zile ( 26.07).
Din pacate, nu am putut atunci, deoarece am fost plecat.
Iar in 30.07, cand am ajuns acasa, m-am dus la doctor, dar era in concediu.
In fine, problema ea este ca acum il pot decalota in erectie, dar nu sta decalotat in erectie.
Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ItsMaxi a răspuns:

Decat sa ti se ofera raspunsuri eronate si sa iti faci mai mult rau decat bine, asteapta-ti doctorul sa vina din concediu. Si fa-ti un alt consult.