| gig96 a întrebat:

Cand penisul este in stare de erectie nu il pot decalota, cand e "fleasca" nu am probleme se decaloteaza...e normal sau fimoza?
p.s Sunt inca virgin...

7 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

E normal

| XatomisX a răspuns:

Si la mine e la fel da nu e problema cand o sa te dezvirginezi folosesti mult lubrifiant si o sa se decalotezewinking

| Teufelchhhen a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.sad Eu as zice sa incerci zilnic exerciti de decalotare. Incet, incet poate reusesti (Reusesc)tongue

| UngureanuGSM a răspuns:

Nu e normal. du-te si consultate!

| gig96 explică (pentru UngureanuGSM):

Deci e normal sau nu?

| UngureanuGSM a răspuns (pentru gig96):

Nu e normal straight face. du-te la doctor. vorbeste cu parintii ca nu este de joaca!straight face // FUNDA?

| Clasikkboy a răspuns:

E din cauza virginitati. Atunci cand o sa-ti incepi viata sexuala n-o sa mai ai probleme!