| polaroid a întrebat:

spuneti-mi si mie cum as putea sa scap de parul de pe corp(burta, abdomen)sunt baiat! Astept raspunsuri cat mai URGENT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

De ce sa scapi mai ales ca esti baiat! LoL... Lasa-l acolo unde e daca il dai jos pe urma toata viata trebuie sa faci asa ca o sa creasca si mai mare laughing asa ca mai bine lasa-l cum este!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Natura a știut ea ce a făcut când i-a făcut pe bărbați păroși. Se spune că părul abundent pe corpul unui bărbat e semn de virilitate, așa că poartă-l cu mândrie și lasă-l în pace. Moda cu epilatul la bărbați a fost adusă de homosexuali și fraierii au preluat-o fără să gândească!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ și pe http://lecturi-scolare.blogspot.com/ Îți vor folosi!

| Dana211 a răspuns:

Poti folosi o crema epilatoare sau daca rezisti mergi la un salon sa te faca cu ceara