| PavelLarisaIonela a întrebat:

știe cineva site-uri sau nume de pantaloni care te pot slabi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Sa stii ca daca nu faci tu o schimbare in privinta miscarii si a alimentatiei, nu o sa ai niciun rezultat cu niciun fel de pantaloni. Din punctul meu de vedere, chestiile de genul sunt apa de ploaie, de asta de fiecare data la vreo porcarie de genul primesti si "instructiuni" despre ce sa mananci, ca sa slabesti datorita unei diete si sa ai impresia ca te-au ajutat pantalonii

| Eduaard a răspuns:

Hei, nu mi-o lua în nume de rău, dar cea mai bună metodă de slăbit este sportul, și cea mai sănătoasăwinking.

| Laura2056 a răspuns:

Eu stiu un nume: Slim Jeans de la Alo Shop. Sper ca te-am ajutat. Sa te mai uiti pe tv ca poate mai fac reclama sau cauta pe site-ul lor. Funda?