| wolder a întrebat:

Va ajutat Zineryt si Skinoren sa scapati de acnee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Zineryt l-am incercat cand eram mai mic....nu prea m-a ajutat.

Cu timpul au trecut de la sine.

| xBlackDreamx a răspuns:

Eu am folosit Zineryt combinat cu un tratament cu pastile prescrise de medic si m-au ajutat. big grin

| wolder explică (pentru xBlackDreamx):

Ce pastile?

| xBlackDreamx a răspuns (pentru wolder):

Nu mai stiu, dar oricum, ar fi bine sa te duci la medicul dermatolog si o sa iti dea ceva pentru corpul tau.

| wolder explică (pentru xBlackDreamx):

Asta am si facut. De acolo mi-a recomandat cele 2 creme + pastilele Azitrox

| xBlackDreamx a răspuns (pentru wolder):

Daca nu te-au ajutat, te-as sfatui sa te duci la alt medic dermatolog.

| wolder explică (pentru xBlackDreamx):

Inca nu am inceput tratamentulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am incercat, dar din cate informatii am primit sunt folositoare, dar nu te baza tocmai pe ele!

| BogdanLuca a răspuns:

Fiecare tratament este folosit in functie de genul acneei pe care o ai! Daca ai acnee chistica degeaba te dai cu zynerip pentru ca iti trebuie roacutanne ...etc! Deci spune-mi ce acnee ai si cautam ceva bun@!

| Lotzone a răspuns:

O sa iti spun cinstit ca nu! Le-an incercat si eu pe ambele dar doar am cheltuit bani in vint! Cea mai buna solutie este sa nu incerci sa le scoti! Asta va produce mai multe cosuri! Sper ca te-am ajutat! fundita?