| Jko4r a întrebat:

Stiti vreo crema pentru inlaturarea pistruiilor de pe fata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Aplica comprese cu suc de patrunjel verde si lamaie! Foloseste o crema pe baza de castravete care sa aiba un SPF mare! Fereste-i vara de soare puternic!

| anss23 a răspuns:

Pai avand in vedere ca esti baiat nu cred ca ar fi o idee buna sa folosesti fond de tenlaughing, dar nu trebuie sa fii rusinat de pistrui. Unora le sta foarte bine cu ei si le da un farmec.

| Cella a răspuns:

Lasa pistruiasi.phbbbbt in pace ca sunt frumosibatting eyelashes

| dyav0litza a răspuns:

Pistruii nu se pot inlatura doar acoperi...la unele persoane trec o data cu inaintarea in varsta

| Jko4r explică:

Atunci exista vreo crema ceva cu care ii pot acoperii?

| Pinky_8498 a răspuns:

Pistruii sunt sexy si dulci in acelasi timp. :X