| AlexandraAlexutsa a întrebat:

Stiu ca acest domeniu nu este potrivit dar am o nelamurire si as vrea sa ma ajutati. Ce este sindromul herbert? Am cautat pe google dar nu am gasit! Funda raspunsului corect! Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Parkmin a răspuns:

Nu exista ...cred ca ai gresit numele

3 răspunsuri:
| NuMaContrazice a răspuns:

Nu am auzit de boala asta.

| AlexandraAlexutsa explică (pentru NuMaContrazice):

Nu am gresit este corect scris am cautat pe google si exista dar nu da despre ea nimic.

| taskenspiller4 a răspuns:

Sindromul Herbert este o boală foarte rară care te arată mult mai tânăr decât pari și des ți se înmoaie picioarele și pici din senin. Singura cale să scapi de această boală este să ai o rudă de gradul 1 și să faci un transplant de măduvă.