| VasileVasile2345 a întrebat:

Sunt adolescent, am 16 ani. De 2 saptamani ma confrunt cu o problema in zona genitala. La inceput, vreo 2 zile depistam mancarimi insa au trecut. Acum în zona prepuțului imi apar secretii branzoase si albicioase fara vreun miros. Am crezut ca e ceva normal, dar observ ca nu mai dispar nicicum. M am informat si despre candidoza genitala.
Imi este foarte frica si nu stiu ce sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Mergi la doctor sa iti dea tratament pentru BOALA EVIDENT VENERICA
daca nu vrei sa afle parintii cauta clinica gratuita pe google urmat de orasul tau sau... orasul vecin

iar de acum incolo foloseste prezervativul, mai ales cand o faci cu o persoana necunoscuta, sau cu reputatie evidenta de fufa!

| Goete a răspuns:

Sa folosesti prezervariv

| Iote a răspuns:

De 2 sapatamani stai asa? Esti inconstient. Mergi numaidecat la medic. Altfel vei avea probleme mari.

| doctorsex96 a răspuns:

O sa-ti cada penisul!