| Anafjfj a întrebat:

Bună TPU!
Sunt constipata de aprox.5 luni și când iau pastile pentru constipație observ niște puncte rotunde, mici și albe in scaun, dar nu am mâncărimi.
Credeți ca constipație este din cauza viermilor intestinali?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai potrivită categorie unde ar trebuie să pui întrebarea asta este în "Sănătate". Acolo o să primești răspunsuri mai multe.