| iljaponia a întrebat:

Buna TPU.Sunt fat si am 14 ani.Mi-a venit ciclu de la 12 ani si jumatate. Ultima data cand mi-a venit a fost pe data de 3.12.2012.Si acum nu mai mi-a venit de atunci deci sunt cam 2 saptamani.Este normal? Mentionez ca sunt virgina.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

stai linistita ca o sa-ti vina, probabil ai racit jos sau e doar o dereglare hormonala

| BonneLess a răspuns:

Stiu ca o luna s-ar putea sa nu iti vina sau sa iti vina mai tarziu. Daca ai luat antibiotice si din cauza asta poate sa iti intarzie.

Răspuns utilizator avertizat
| Asiryx a răspuns:

Crazy little thing called : Pubertate.

| NOnameLoveLaLaLa a răspuns:

Stai linisistita, si eu am fost foarte speriata cand mi sa intampat asta, dar a 2-a luna mi-a venit. nu te ingrijora.

| iljaponia explică:

Va multumesc pentru raspunsuri