| robertagiuli95 a întrebat:

Sunt fata, am 19 ani si as avea o intrebare pentru o fete,o intrebare mai personala.
Eu dupa ce ma autosatisfac imi vine sa urinez,se intampla si la voi chestia asta? Daca da,as vrea sa stiu de ce? E o regula sau nu? E normal, la voi nu se intampla?
Multumesc frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| IrinaMihaela15 a răspuns:

Este un lucru normal si sănătos sa urinezi inainte si dupa sex/touching yourself deoarece te cureti si ai sanse mai mici sa faci boli/infecții dupa, dar e recomandat si sa te speli cu putina apa

| RAY a răspuns (pentru IrinaMihaela15):

Urinezi pentru ca stimulezi vezica urinara, ce sa cureti ca sunt curios si eu, curatarea o face bacterile buna din flora vaginala

| IrinaMihaela15 a răspuns (pentru RAY):

Cureti tractul urinal sa nu faci infecții urinare, să nu "racesti"

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ba da se intampla si la fete si la baieti, este perfect normal ce ti se intimplă nu te speria ca nu ai nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a facut oral una si dupa ce mo terminat o mai continuat putin cu oralul si ia sarit jetu de urina pe fatalaughing