| Sarai a întrebat:

Cum sa ma autosatisfac?

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întrebare de baraj ori de natură psihologică!
Ce-ți alegi?
Învață să te respecți și un prieten tandru, practică un sport de masă!
Pa, pa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar cîti 12 ani ai?

| pietrean a răspuns:

La 17 ani, poti sa-ti faci un prieten, in care sa ai deplina incredere si caruia poti sa-i daruiesti iubirea, dragostea ta... facand sex cu el.Atunci,mai mult ca sigur, n-o sa mai ai nevoie sa te "autosatisfaci"! Cu toate ca, eu cred, ca la varsta asta, stii prea bine cum se practica autosatisfactia.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru pietrean):

La 17 ani? Dar după 25 ce are?

| pietrean a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ea are 17 ani! In "profilul"tau nu vad cati ani ai. 25, cumva?

| Voidwithin a răspuns:

M-am gandit ca macar atata lucru stii...

| Yhugato a răspuns:

Mei Terumi laughing masturbarea este solutia laughing)))))))))

| Constantin112 a răspuns:

Nu este nevoie sa faci asta chiar daca simti nevoia sa o faci iti recomand un partener de sex ( este mult mai placut si mai sanatos ptr.corpul tau sa faci sex decat sa te autosatisfaci) dar in nici un caz autosatisfacerea.
Ceao ai grija de tine.

| Edeline a răspuns (pentru Constantin112):

Nu cred ca fetita asta are nevoie de un partener de sex.la ce intrebare a pus cred ca nici tuleii nu i-au crescut

| Constantin112 a răspuns (pentru Edeline):

laughing)

| Sarai explică:

Va rog sa scuzati aceasta intrebare.A fost pusa de fratele meu care e clasa a 6a laughing)

| NoisyDream a răspuns:

Scoate-ti doua coaste si fa-ti un oral laughing) e senzatiewinking

| Edeline a răspuns:

Baga-ti manualul de clasa a 5-a undeva.e ft placut

| TeLefonCubĻuştutž a răspuns:

Cu talent laughing

| ioanaiulia a răspuns:

Carti tuti ceapa ma-tii!

| nickname1 a răspuns:

Mastubandu-te.