| EuFrodoceltare a întrebat:

Buna TPU Trebuie sa fac vizita medicala sa pot intra la liceul militar si ma mai masturbez odata pe saptamana ma poate respingedin aceasta cauza?
Stie doctorul ca m-am masturbat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| diaac a răspuns:

Nu te respinge nimeni la controlul medical pentru ca te masturbezi. Stai linistit.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pfff... tu esti aproape la liceu si pui intrebari din astea? crezi ca te controleaza cineva ce faci tu cu maimuta?

| doctorandus a răspuns:

Lol. Daca era p-asa la armata ii lua numai pe cei impotenti.