| GabrielH3lyxMT a întrebat:

Imi poate spune cineva in ce constă vizita medicala liceu militar? Ce contine vizita medicala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MedionTcO a răspuns:

Salut. Iti spun eu din propria experienta. Faci un set de analize si consulturi prin care sa arate ca esti sanatos si cu capul pe umeri din punct de vedere psihologic. Analize la sange, consult la spate, coloana vertebrala mai exact, analize dentare, olfactive. Succes!

| GabrielH3lyxMT explică (pentru MedionTcO):

Multumesc

| Roxana10101010 a răspuns (pentru MedionTcO):

Cat a costat tot?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi anexa 4 de aici: http://www.legex.ro/Ordin-30-2012-119410.aspx

| Bandit06 a răspuns:

Mergi la spitalul militar si iti vor face analize la tot astfel incat sa vada daca esti sanatos si vei primi un dosar cu toate analizele pe care trebuie sa-l depui la inscriere.

| Alex123as a răspuns:

Ai aici toate informatiile https://lege5.ro/......de-invatam