| Faranume97 a întrebat:

Buna TPU! Unde pot face un test antigen pentru a calatori? Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gogu221 a răspuns:

Salut,in Bucuresti unde faci ceck ul la compania dvs. Exista si 2 persoane acolo si puteti face, testul costa 99 lei si va da raspunsul in 20 minute, va sfatuiesc sa ajungeti cu cel putin 2 ore jumate inainte

4 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

La farmaciile help-net 40 lei
sau la clinica PLUS 100 lei

| Trixt3r a răspuns:

In ce oras? In tara? In afara tarii?
Din cate am inteles pana si la Aeroport il poti face, contra cost.

| Faranume97 explică (pentru Trixt3r):

Trebuie sa plec cu avionul din Bucuresti la Londra

| Trixt3r a răspuns (pentru Faranume97):

In Bucuresti la Aeroport se pare ca este 150 de lei, uite aici mai multe informatii : https://www.synlab.ro/......oanda.html