| denyzo a întrebat:

Va rog sa ma ajutati urgent!
De o luna si ceva m-am reapucat de fumat. Le-am lasat timp de un an.
Ok, de cateva zile incoace, simt un discomfort la gat si cand inghit simt cum pocneste usor ceva.
Ce poate fi asta?
Mentionez, am 16 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

De ce ai decis sa te reapuci?

| romanianglorious a răspuns:

Gata, o sa mori!
ai racit...

| romanianglorious a răspuns:

Sau in cel mai rau caz, o sa fii Jessabelle II

| GavrilGabriel1999 a răspuns:

Nu îţi face griji FRATE! Sunt sigur că vei reuşi să te laşi, vei reuşi pentru că tu îţi doreşti cu adevărat asta, numai prin propria ta voinţă vei reuşi. Dar dacă nu îţi doreşti cu adevărat, nu vei reuşi. Încearcă să eviţi orice ispită

| denyzo explică (pentru GavrilGabriel1999):

Dar crezi ca e ceva grav sau e doar de la o raceala? am racit inainte.