| StefaNNN03 a întrebat:

Am fumat de cateva ori, dar m-am lasat acum aproape 1 luna si ceva. De curand simt ca ma inteapa gatul cand inghit sau ceva, am fost si cam racit, dar acum nu imi mai curge nasul si nu stiu ce sa mai cred. Poate sa fie ceva mai grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndreiMario81 a răspuns:

Și eu am fumat asa de 2-3 ori si m-a mai intepat gâtul cand inghiteam dar inainte cu mult sa fumez.Chiar si dupa.Nu te îngrijora ca nu e nimic grav, o sa iti treaca in cateva zile... oricum nu e de la tigari. Funda?