| d98lup a întrebat:

Vineri seara mi-au aparut 2 bube in cap, iar de atunci bubele s-au inmultit si acum sunt plin de bube in cap + ca acum mai am 2 pe sprâncene si incep încet-încet si pe fata. Bubele astea ma mănâncă tare si unele sunt destuli de mari, cu o coarja groasă. Ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Daca se raspandesc, au o cauza infectioasa --- du-te la un medic dermatolog!