| DropsOfLov3 a întrebat:

As vrea sa slabesc cateva kilograme. happy Voi cum ati reusit? Ce m-ati sfatui?

Fundita :*

Răspuns Câştigător
| BublleXx a răspuns:

Cu apa, cand simti ca ti-e foame nu manca ci bea apa pentru ca corpul tau nu are nimic daca isi ea lichidul dintr-o ceorba sau dintr-un pahar cu apa numai ca ciorba este mai consistenta :* si cu carnea este la fel si sfatul meu mananca multe legume si fructe preferabil salate!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa scapi de kilograme,tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| h4mh4m a răspuns:

Buna pai un prieten a slabit de la 130 la 70-65 in 6 luni, cum? Sala si regim trebuie sa fi foarte sigur pe tine, Te duci faci sala sau faci execiti fizice si ti regim alimentar mese regulate si usoare cu putine protein,.
La masa daca mananci piure cu friptura nu mai manca paine, daca mananci orez nu mana paine, nu mai manca friptura mananca slab in grasimi etc. Nu iti face griji nu vei muri de foame doar daca nu mananci vreo 30 de zile mori daca tu nu dai mancare la organism el va incepe sa digere grasimea dupa care muschi happy nu te infometa mananca sanatos si frumos gen la micul dejun, putine cereal cu lapte degresat, la pranz bagi o supa si o fripturica de piept de pui la gratar cu cartofi natur, cauta fa-ti un meniu echilibrat si sport dimineata si multa vointa, success

| Bogdan_Diana_Didona_1975 a răspuns:

Recomand siteul Diete de tot felul.