| Elisabianca12 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce analize pot sa fac dupa o operatie de fibrom pentru dureri articulare, osteoporoza si tensiune arteriala? Am dureri in tot corpul si imi pierd echilibrul. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Mergi la medicul de familie si de acolo vei primi lista cu ce analize ar trebui sa faci!
pierderea de echilibru poate avea foarte multe cauze care nu tin de afectiunile amintite de tine!
multa sanatate iti doresc happy