| AndreeaBdxx789 a întrebat:

Vreau sa trec direct la subiect :
Numai sunt virgina, ultimul act sexual a fost aprox. 2-3 luni.
Mie de obicei imi venea ciclul pe data de 15 si întârzia cel mult 2-3 zile. Acum imi întârzie mai mult. Deja de o săptămana.
E ceva normal? Sau credeți ca e vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Daca ai contacte sexuale se subintelege ca nu mai esti virgina. O problema poate sa apara oricand atunci cand nu faci sex protejat.

| Northwind a răspuns:

Este posibil să ai niște dereglări, apărute (posibil) din cauza vremii sau schimbării mediului. Mai așteaptă maxim 2 zile apoi, îți recomand să consulți un medic ginecolog, sau cel puțin să întrebi pe cineva în cunoștință de cauză.