| Bogdinzilaa a întrebat:

Buna TPU vreau sa va intreb ceva EU DEOBICEI DUPA CE ALERG MA DOARE IN PIEPT NU PREA DES MAI RAR MA DOARE VREO 30 DE MIN SI TERMINA.RESPIR BINE RARE ORI MAI GREU. VREAU SA STIU CE POATE FI..Si daca se poate muri din asta doamne fereste Rare ori mai respir greu. Atunci cand vine durerea in piept ma doare si umeri dar nu tare.De exemplu azi am alergat ff mult am si urkat pe niste topogane si nu ma durat decat acasa.ma doare acum cand expir mai tare si cand apas.SE POATE MURI DIN ASTA SAU E DE LA ALERGAT? POATE FI SI DIN CAUZA CA INAINTE AM MAI FUMAT PUTIN MAU OBLIGHAT NISTE PR.eU VREAU SA STIU decat DACA SE POATE MURI SAU E FF GRAV PTR CA MI-E FRIKA DE MOARTE.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexyya93 a răspuns:

Buna. parerea mea este sa consulti un medic. S-ar putea sa ai probleme cu inima...