| burymeatmakeoutcreek a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva, ieri mi-a venit ciclul. Asta cred..Adica ieri era mai deschis la culoare si imi e sa nu fie spotting, azi e normal. Cred ca este ciclu ..nu? Adica mi s-a mai intamplat dar vreau sa fiu sigura ca e totul ok. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... nu am fost chiar acolo sa vedem ce si cum. Nu poti sa o intrebi pe mama ta?

Dar, in principiu, da. Aia ar trebui sa fie, nu iti face griji. Este normal.

| burymeatmakeoutcreek explică (pentru DoarBogdan):

Da, multumesc am vorbit cu ea si e ciclu ca a curs destul de mult si e culoarea normala

1 răspuns: