| s3byk91 a întrebat:

ziceti-mi va rog o crema sau solutie pentru nigei. mi se inmultesc si mi se maresc am incercat diferite creme si nu au nici un rezultat. ce as mai putea incerca? mutumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adolescenta258 a răspuns:

Mergi la cosmetolog sa tii arda. cel mult 2 saptamini si vvei scapa de ei.

| s3byk91 explică (pentru adolescenta258):

Si cam la ce pret este

| adolescenta258 a răspuns (pentru s3byk91):

Eu nu am platit nimic doarece am foat cu indreptare de la medicul de familie. Am fost internata in spitalul dermato-venerologic republican din Chisinau (eu sint din republica Moldova). Dar si fara indreparea medicului de familie poti, nu e scum intre 7-10 lei (md)

| s3byk91 explică (pentru adolescenta258):

Mersi o sa tin cont. ciao

7 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Este o planta numita rostopasca, care emana un suc galben, dai cu ala pe negi si trece garantat.

| notsurewhoiam a răspuns:

Incearca coaja de lamaie rasa amestecata cu otet aplica pe neg si pune un plasture peste daca il schimbi regulata o sa treaca

| h3r a răspuns:

Îl arde și apare iar.
Încearcă crema de gălbenele, mult mai bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o planta numita rostopasca. rupi tulpina si iese ceva galben- portocaliu. ti l pui pe nigel si iti trece dar nici nu te imbolnavesti de la antibiotice. planta are flori galbene mici cu patru petale