| MicutaAlly a întrebat:

Buna. Trebui sa fac o operație la piciorul stâng operația este "Osteotomie distală de femur" o sa ma duc luna care vine la doctor ca sa întreb cât costa etc dar pana una alta sunt curioasa de experiențele voastre si cât va costat (am tot căutat pe net despre prețuri dar nu am găsit nimic) as vrea sa-mi fac o idee cat ar putea costa. Mulțumesc anticipat! ????

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| fantomita21 a răspuns:

Salut,nu poti gasi un pret exact nicaieri,fiindca variaza pretul de la chirurg la chirurg, experienta, calitate etc, ai putea merge la un spital si sa intrebi pe cineva de acolo, sigur iti va raspunde!