| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, am nevoie de ajutor.Imi puteti recomanda un psiholog mai ieftin in Bucuresti(pentru ca sunt studenta si nu am bani)de preferat in sectorul 1 sau in apropiere (nu cunosc bine orasul).
Am incercat sa scriu aici ce problema am dar nu reusesc sa-mi adun gandurile... oricum nu stiu cati ar avea rabdarea sa citeasca ditamai wall textul.
Multumiri anticipate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la prima biserica care iti iese in cale si vorbeste cu preotul!
Te asigur ca-i cel mai bun psiholog si cel mai ieftin posibil.