| GuUumitza a întrebat:

Imi puteti recomanda un petshop ieftin in Iasi? Caut accesorii pentru hamsteri. Ar fi bine-venite si niste indicatii pentru ca inca nu cunosc prea bine orasul.

2 răspunsuri:
| Evelinmariaa a răspuns:

Din cate stiu in podu ros sunt doua. Unul langa banca Transilvania daca nu ma înșel, asta fiind pe langa magazinul PPT, si unul pe partea cealaltă de strada, pe undeva pe langa otiola.

| lightdimmer a răspuns:

Cel din palace e mai ieftin decat cel din iulius...alt ceva nu stiu sa iti mai spun