| kinder_9982 a întrebat:

Buna tuturor!
Am si eu o problema ieri am iesit la un tenis! si din greseala m-a lovit km tare un baiat k mingea direct in nas..si a inceput sa curga sange cu caru. mi-am revenit... dar azi mi-a curs iar fara sa fac nimic. oricum o sa merg la medic.
Ma ajutati si pe mine daca e sa fie grav sau etc.
Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabyy32 a răspuns:

O vena mai slaba ti-a pocnit cand te-ai lovit
acum de cate ori te atingi incepe sa curbga sangele
nu e ceva grav...cred.
ar trabui sa consulti un medic
funda?

1 răspuns:
| BiancaBiby123456 a răspuns:

Nu cred ca e ceva grav.Si mie mi s-a intamplat dar am stat ceva timp pe spate cu mana sus. Si mi-a trecut. Daca nu se opreste cred ca ar trebui sa mergi la doctor. big grin funda? big grin