| Flavius13 a întrebat:

Hei Tpu...am si eu o problema. Am rosu in gat, dar deja nu mai este asa grav ma simt mai bine, dar de ieri a inceput sami curga nasu si cand suflu imi vine si cu sange si cand scuip la fel? Ce poate fi este grav?, Doctorul mi-a spus ca nu este o mare problema, mi-a dat cv picaturi si cv pastile sa nu imi mai curga sange, dar nu i-am spus ca si cand scuip, scuip sange. Ce poate fi va rog ajutati-ma?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BubuluZzaa a răspuns:

Heiiii! stai linistit nu se poate intampla nimic e o raceala banala, ai putea avea deviatie de sept (daca iti curge sange din nas).Eu stiam ca daca scuipi sange si te doare burta ai ulcer...dar nu in cazul tau! Stai linistit bea ceai cald (ceai de foi de ceapa, face minuni chiar daca e nasol)! Multa sanatate!